» CENNIK - zmontowane sieci rybackie

GOTOWE SIECI

Żaki / Miroże
50cm i 80 cm

Wontony

Drygawice
żyłkowe i stylonowe

Sieci do ciągnięcia / Włoki

Stawnik

Stawniki – to sieci pułapki stosowane przez rybaków głównie do odłowu śledzia. Formą przypomina koryto z jednej strony otwarte natomiast w środku zamontowane są komory które powodują, że ryba która wpłynie do środka nie ma możliwości powrotu. Szyte są z tkanin stylonowych (poliamidowych) lub z tkanin polietylenowych (PE). Jak w przypadku żaków można również montować w zestawy.

Sieć panelowa

Sieci panelowe - są to sieci rybackie żyłkowe, stawne. Szyte są jak wontony ale przy tych sieciach zastosowane są różne tkaniny (jadra), o różnych wielkościach oczek, różnych grubościach żyłki ale najczęściej mają jednakową długość i wysokość. Składają się od kilku do kilkunastu paneli. Służą do połowów badawczych.

Inne projekty

Jako producent sieci rybackich skupiamy się głównie na branży rybołówstwa. Jednak wiele tkanin sieciowych można wykorzystać w innych dziedzinach. Wykonujemy więc sieci ochraniające obiekty i hale sportowe, ogrodzenia przy wysypiskach śmieci, sieci na kontenery czy też ochronne przed ptakami.

Oklejnice

Sieci podwieszane (Japonki)
NOWOŚĆ w sprzedaży!

Sieć podwieszana „JAPONKA” to sieć wyglądem zbliżona do drygawicy, nie ma jednak kraty, a marszczenia uzyskuje się za pomocą przędzy. Jej wysoka efektywność (wg wielu osób wyższa niż w drygawicy) znana jest wśród rybaków od wielu lat, jednak do tej pory mało rozpowszechniana w sprzedaży ze względu na skomplikowaną metodę wykonania.

Dodatkową zaletą japonki, jest możliwość regulowania wysokości dostosowanej do potrzeb klienta oraz cena - 30-50% niższa niż drygawicy.

Wontony żyłkowe

Sieci morskie

» CENNIK - zmontowane sieci rybackie